Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Walentynki~

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Japonia

Japonia


Liczba postów : 228
Join date : 31/03/2016

Walentynki~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki~   Walentynki~ - Page 2 EmptyCzw Paź 27, 2016 10:43 pm

- Ciasto i herbata są esencją radości, czyż nie? - uśmiechnął się delikatnie. Zaś gdy zadała drugie pytanie, spłonął rumieńcem. - Nikt nigdy, nikt poza Tobą, nie obdarzył mnie zaszczytem otrzymania podarunku tego dnia. Ja zaś nie miałem komu odpowiedzieć Białego Dnia... Lecz czuję, że teraz może zdarzyć się wiele niespodziewanych rzeczy. I to wszystko dzięki Tobie - rumienił się intensywnie, spoglądając ku niej.
Powrót do góry Go down
Tajwan

Tajwan


Imię i nazwisko : Mei Xiao
Liczba postów : 88
Join date : 14/01/2016

Walentynki~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki~   Walentynki~ - Page 2 EmptyPon Lis 21, 2016 4:53 pm

- Szczególnie herbata - skinęła lekko głową. Jak każdy kraj azjatycki, darzyła herbatę szczególną miłością. To był jej ulubiony napój. Najlepsza była zielona, ale innymi też nie gardziła. Szła dalej przez alejki sklepu, rozglądając się dookoła. - To miłe, że tak we mnie wierzysz. Też mam nadzieję, że to będzie wyjątkowy dzień - odparła z uśmiechem do Kiku. Choć nie oczekiwała żadnych cudów to wiedziała, że razem na pewno będą się dobrze bawić. Nawet jeśli Japonia był raczej spokojnym i poważnym chłopakiem. - Co w ogóle u ciebie nowego słychać w kraju? - zapytała po chwili ciszy.
Powrót do góry Go down
Japonia

Japonia


Liczba postów : 228
Join date : 31/03/2016

Walentynki~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki~   Walentynki~ - Page 2 EmptyPon Lis 21, 2016 10:56 pm

- Choć mój kraj istnieje na wyspach wulkanicznych, na złączeniu płyt tektonicznych, choć codziennie czeka mnie przez to wiele niebezpieczeństw, to ciesze się, że jestem własnie tutaj. Bo tu jest herbata. I Ty - niepewnie spojrzał jej w oczy i szybko spuścił wzrok ponownie. - Przy Tobie każdy mój dzień jest wyjątkowy... Te, które minęły, były tak bardzo puste i zwyczajne, że nawet nie mam czego Ci opowiedzieć. Mam nadzieję jednak, że Twoje życie jest ciekawsze niż egzystencja starszego pana - uśmiechnął się nieco, tym razem pewniej spoglądając ku niej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walentynki~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki~   Walentynki~ - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Walentynki~
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Fabularnie :: Rozgrywki w postach :: Świat :: Azja :: Japonia-
Skocz do: